Pár stručných příběhů, na které si zrovna vzpomenu.

1. JP, léčen 35 let na astma, v plném invalidním důchodu, druhý den zdráv 2012, stav trvalý cca 10 let.

2. ZD léčen 16 let na bolesti a mnohé různé potíže a nemoci, druhý den zdráv 2012. Už přemýšlel nad sebevraždou z neřešitelnosti situace. Stav zdraví trvalý - cca 10 let.

3. Chlapec ve 3 letech ochrnul od pasu dolů za 20 minut, 4 roky na invalidním vozíku, za 3 dny zdráv. Odešel po svých. Ještě jsem dostal od jeho matky vynadáno, že to trvalo tak dlouho. Přišla totiž o sociální dávky.

4. Žena s Covidem - učitelka před důchodem, za 3 minuty zdráva a bez Covidu.

5. Mladík, na jehož jméno si už nevzpomínám, 25 let, údajně se narodil se srdeční vadou, za čistého času, příchod čtvrtek červen 2014, 19 minut, hrubého asi 1 hodina zdráv. V úterý EKG prokázalo trvale a bez závad. Stav trvalý od 2014.

6. 3 ženy s Crovnovou chorobou, za několik hodin potíže zmizely, 1 se vadným vlivem svého manžela nedoléčila a má asi dosud nějaké potíže. Druhá, 72 let, co ji poslali domů, že jí nemohou pomoci a které údajně zbývaly hodiny max dny za týden vyrazila na procházku s kamarádkou a potkala lékařku manželku lékaře, který paní léčil a která za každou cenu chtěla kontakt na mne. To bylo v cizině, kde jsem měl pomoci předcházející mamince podnikatele v Čechách, ale nakonec jsme pomohli asi 27 lidem i dítěti s Downovým syndromem. Jedné slečně asi 20 let jsem předpověděl, že jí hrozí mrtvice nebo infarkt nebo obojí, pokud důsledně nedodrží, co je třeba. Nedodržela. Dnes leží v nemocnici ochrnutá na půl těla a učí se mluvit. Je to škoda. Dnes mi již mnoho lidí věří. Po roce jsme jí významně pomohli. Doplnění po roce. Po roce jsme znovu jeli do Kosova. Stav slečny, věk 21 let, po mrtvici se za 5 dní zlepšil tak, že lékaři nemohli uvěřit. Přibrala za 5 dní z 35 kg na 43 kg, začala ovládat pravou polovinu těla, chodit samostatně a vydávat zvuky. A jako ano, E jako ne. Dívenku s Dawnovým syndromem jsme vůbec nepoznali, skákala jako ostatní děti, mluvila albánsky a anglicky, mongoloidní výraz v obličeji úplně zmizel.

7. Podnikatel, po 13 mrtvici oslepl, zjistili mu rakovinu lymf. uzlin, zvýšený cukr, vysoký tlak a další potíže, bral 48 léků. Přivezli mi ho a přinesli domů na nosítkách v létě 2019 v 10 00. Stav se částečně zlepšil okamžitě a odešel druhý den ráno v 05 00 po svých, další návštěvu již řídil, v únoru 2020 odřídil své BMV do Itálie a zpět. Nebere už žádné léky. Podniká a na místo toho, aby odebíral ze zdravotnického systému, tak do něho přispívá. Jeho bratr se uzdravil také a jeho maminka také, ale v placeném hospicu se o ni řádně po půl roce bohužel stejně nepostarali.

8. Pán z Prahy 67 let, dlouhodobě se léčil na záněty močových cest, zdráv za 1 den. Stav trvalý. Dodržel lhůtu místo soboty až v pondělí na moje doporučení, protože nutně následovalo cévkování ucpaných močových cest vlivem zlikvidování rozsáhlého zánětu, který měl 30 let a stejnou dobu se léčil. Od té doby fit plně.

9. Paní z Prahy. Rakovina slinivky, za asi měsíc fit. Jiná paní se stejným problémem, kde to lékaři již také vzdali, nedodržela skoro vůbec nic, bohužel zemřela. Uvědomila si svou situaci pozdě - zdraví uteklo asi tak o týden. Pomůžete k uzdravení mnoho lidem a berete to jako správné a normální, jako samozřejmost, potom jeden zemře a těžko to, velmi těžko to snášíte.

10. Paní s roztroušenou sklerózou. Její maminka přišla s rakovinou, za 3,5 hodiny byla část práce hotova. Paní jako dcera maminky přišla kulhajíc s pomocí, RS 25 let, stav se zhoršoval po porodu dítěte. Zasedla do křesla v 15 30 a v 02 30 se prošla po chodbě tanečním krokem. Za 14 dní oprášila lyže a pěšky vyšla na Sněžku a Studniční horu a sjela je. Později vodáctví s rodinou. Její otec zabral 2 hodiny. Zvířata jsou často zdrojem infekcí a je třeba bránit reinfekci, občasnou kontrolou. Současná informace. Covid s Lokdaunem zabránily řádné doléčení matky z rakoviny a bohužel zemřela.

11. Rozsáhlá rakovina, paní v důchodu, vývod ze žaludku, vývod v krku na dýchání, 3 x týdně na dialýze, odsávačka slin, váha 27 kg. Zbývá údajně 7 dní života. Po první návštěvě ledviny plně funkční, nádor na krku vzdoroval 27 minut. Po 7 návštěvě podle lékařských testů zdráva, ledviny plně funkční.

12. 3 místní kluci kolem 9 let, 1 x za 2-3 měsíce na antibiotikách, léčeni 9 let. Po jedné návštěvě zdrávi.

13. Významně zhoršený stav celé rodiny, za den zdrávi, přijatá opatření a doporučení dodrželi, stav trvalý.

14. Mladík připraven na operaci v nemocnici měl přijít o polovinu plic. Za 2 hodiny v neděli v nemocnici vyřešen, v úterý byl propuštěn bez závad.

15. Paní se léčila 2,5 roku na gangrénu, nebo jak to pojmenovali, připravovala se na amputaci nohy. Doba pomoci k uzdravení 3,5 hodiny, noha se zahojila za týden, k amputaci nedošlo.

16. Chlapec, 15 let, narodil se s vadami, léčen Vojtovou metodou, shrbený, když mi podával ruku musel si pravou ruku levou rukou nadzvednout, chodil nakřivo. Cca za týden mi ji podal bez pomoci, za další týden mi ji stiskl, za další týden se narovnal. Za půl roku nastoupil na střední školu do 1. třídy s vysokým IQ, třída 2 průměr IQ, třída 3. sportovní děti. V říjnu škola zorganizovala běh přes hory na 6 km a tento chlapec ho vyhrál. Učitel si sednul na pařez, neudržel se a vzlykal a tekly mu slzy, že se mu už v životě stalo mnohé, ale dosud ho nepředběhl invalida. Jeho stav dosud není na 100 %, je Koronavirus a tak je škoda, že musíme čekat. Stav nyní po Covidu se zlepšuje.

17. Důchodkyně rakovina gyndy, za měsíc samo léčení na doporučení, potíže veškeré pryč. Pokud vím, tak stav trvalý.

18. Holčička 4 roky, neustále stížnosti na hyperaktivitu ve školce, po odstranění příčin je stále chválená a jako vyměněná.

19. Chlapec asi 20 let, těžká infekce a další potíže, operován na rakovinu v kosti, nedaří se, infekce postupuje, uvažuje se o amputaci nohy. Nepřevozitelný. Za asi 5 hodin v neděli problém vyřešen, infekce je zničena, rakovina také, operace proběhla na moje doporučení v zimě (mráz tlumí bakterie, viry apod.,) následně bez závad. Kontrolován mnou 1 x na jaře, následně již bohužel beze mne, dále už jen lékaři údajně vše dobré každý měsíc - zázrak, ve skutečnosti bohužel usnutí na vavřínech, na podzim je najednou náhle všechno špatně, odvezen do nemocnice údajně s Covidem, bohužel zemřel. Nevím přesně proč, rodina je z toho rozhozena, kdo by nebyl. Těžko se to snáší, ale když Vás tam nepustí, musíte spoléhat už jen na standardní medicínu. Bohužel chlapec zemřel. I lékaři dělali, co mohli, ale bohužel.

20. Starý pán, táta podnikatele, cizina, téměř neslyšící, mnoho zdravotních problémů, ale stále pracující. Po asi 3 hodinách se stav zlepšil, sluch na 90 %, za týden byl fit, ale uši nejsou dosud doladěny, ale je zákaz pohybu, tak se musí čekat.

21. Paní 42 let, 3 dítě – 1 rok, nádor v hlavě. Sděluji, že je moc velký a že je to nad moje síly a úspěch bez lékařů je nemožný. Musí se nádor vyoperovat a my potom dorazíme ty zbytky. Není problém pro mne nádor usmrtit, ale je problém v tomto případě jak zlikvidovat jeho rozsáhlý odpad kolem mozku. Operace proběhla bez závad, paní bohužel následně vůbec nespolupracovala a asi za půl roku přes rozsáhlou péči lékařů zemřela.

22. Pán, celý život opakovaně angíny, mandle, streptokoky, stafylokoky za 3 hodiny problém vyřešen.

23. Lékař, léčí se dlouho na srdce, za 5,5 hodiny problém vyřešen, stav trvalý. Jeho paní přesto věří pouze klasické standardní péči. Lékař je však prozíravý a již vidí nový lékařský obor. Lékařů zde bylo víc.

24. Umřela mi blízká příbuzná na rakovinu, která bohužel nespolupracovala a tak jsem jedno pondělí začal pomáhat z rakovin asi 10 lidem až do čtvrtka do poledne v jednom tahu. Povedlo se, ale ve čtvrtek a pátek nemohu vyčerpáním, končím v nemocnici na pozorování, dají mne vedle člověka, co chrápal tak, že ho slyšeli na druhém konci chodby přes dvoje dveře. Manželka mi přiveze moje potřeby do nemocnice, za 40 minut je po chrápání, v pondělí z pokoje odcházíme 4 lidé fit, mladý pán jako pátý z pokoje mou pomoc odmítl a zůstal v nemocnici.

25. Náhodně potkávám paní na finančním úřadu. Paní jste vážně nemocná, "Víte o tom", máte asi rakovinu. Nic prosím neříkejte, ať nepřijdu o práci prosím, tady máte adresu, tak se někdy stavte. Odoperovali jí 1,2 m tenkého střeva, žlučník, ledvinu a léčila se s vysokým tlakem. Po 3 návštěvách byla fit a na odchodu a říkám 2 čekajícím - pánové : "Kolik by jste této dámě hádali let" ? 32- 36, povídá ten mladší a starší říká prosím Tě se na ní pořádně podívej, víc jak 32 jí není. Bylo jí 51 a po 4 letech se jí vrátila pravidelná menstruace.

26. Mladý pán na ministerstvu. Dobrý den. Odpovídá - Dobrý den. Co Vaše rakovina? My se známe, jak víte, že mám rakovinu? No, podívám se a vidím. Za 9 dní po 16 hodinách jsme ji vyhnali z těla, omládl tak, že ho vlastní spolužáci nepoznali. „Pane tady je uzavřená společnost“ . „Tondo, ty mne nepoznáváš“. „Nekecej, to jsi fakt Ty“?“ Jak jsi to udělal“? „Ale to támhle ten pán, co se směje“.

27. Žena léčena 60 let, psychické problémy. Za několik hodin problém vyřešen.

28. Chlapec 30 let, 3 roky vysoká škola, 7 let v invalidním důchodu, schizofrenie, v kleci, uzavřené oddělení, volné oddělení, ambulance, agresivita, matka se bojí. "Jak se jmenujete ?" - povídám. Odpovídá jedním slovem a 30 minut je mimo. Zabloudil v terénu, dlouho hledán, opakovaně zabloudil i ve vlastním domě. Za 2,5 měsíce odřídil auto do Alp, v Alpách ujel sám 38 km na běžkách a sám se vrátil do chaty. Od té doby je fit, zapojen v pracovním procesu na plný úvazek bez omezení.

29. 4 ženy ze Slovenska, 3 na první návštěvu fit, jedna s rakovinou na 4 návštěvu.

30. Lékař z ciziny na jihu Evropy a jeho paní ze Slovenska, potkali jsme se na jeho přednášce v Brně, kde jsem mu v některých věcech oponoval, že tak to není. On se nikdy neurazil a 9 hodin se u mne doma školil. Jednou odpoledne volá ze svého hlavního města Zagreb – „Umírá nám zde pacient, antibiotika nezabírají, nic nefunguje, odchází nám. Prosím Tě máš na to něco?“Posílám 20 krátkých informací. Prosím tě, to nestíháme, vyber 2 nejdůležitější. Odesílám 2. Asi do hodiny byl stabilizován a v 23 00 byl úplně fit. Ještě jsem mu takto párkrát poradil. Když mne jednou uviděl asi po roce na své přednášce v Praze, nechal všeho přednášení, šel ke mě se slzami v očích mne objímal a třásl mi pravicí. Také jsem měl slzy v očích, ale z radosti. Milánku, ty jsi mi zvednul reputaci doma tak, že na mne všichni koukali jako bych spadl z kosmu. Jsme přátelé.

31. První rakovina a také úspěšně zvládnutá byla jako druhý cizí člověk po JP. Později jich bylo mnoho

U výrobce v cizině jsme chtěli zjistit někoho, kdo to dělá lépe a déle než já a přiučit se. Výrobce sdělil: "No, jedna paní léčí bolesti zad v Americe (hm – to jsou jenom následky) a potom má výsledky nějaký pan Bušek z České republiky, to máte k němu blízko. Tak ten Bušek jsem já – oslava na místě, servis diagnostiky zdarma. Tak jsme se vrátili z dálky bohužel s prázdnou a jen s tím, co máme. Alespoň máme něco. Je to pořád víc, než nic. Zcela zásadní je způsob likvidace nemoci, bez veškerých jiných zásahů a aktivně přesná spolupráce s klientem. Tomu potom nezbude nic jiného, než být zdráv. Někdy už padám vyčerpáním, ale když se člověk uzdraví, tak mám vždy velkou radost. Škoda, že stihnu jen jednotlivce a naše společnost a zdravotnictví se nechce povýšit do vyšších sfér a jen klopýtá za rozjetým vlakem. Zdravotnický systém drží pohromadě jen vytrvalost a obětavost lékařů, kteří jsou rádi, že stíhají, co stíhají. Covid, který nemá ani mozek, tak jeho likvidace trvá v řádech minut, u očkovaných trvá v řádech hodin. Současné očkovaní na Covid, by se mělo na trvalo zrušit, protože slouží jen k depopulaci lidstva. Chránit se je možné lépe a jinak a levněji. Zvyšme celkovou životní úroveň potřebnými změnami novým lepším myšlením a konáním.

Vzpomínám si na skutečnou kvalitu omlazovacího procesu, kdy v roce 2015 jsem potkal na úřadu jednu paní, které jsem pohledem určil, že má stále ještě rakovinu. Následně jsem zjistil, že byla po operačním odejmutí ledviny, 1,5 m tenkého střeva a žlučníku. Vypadalo to na transplantaci i jater a další operace. Měla vysoký tlak, pro který ji občas odvezlo ARO. Vyhubili jsme zbytky rakoviny a další a po uzdravení provedla omlazovací proces. Když jsem se při ukončení jejího uzdravovacího procesu a odchodu dotázal dalších z čekající návštěvy 2 mužů kolik je paní let, tak zcela vážně dámě hádali první muž 32-36 a druhý muž 30 - 32 let. Bylo jí 51 let a po 4 letech se jí vrátila pravidelná menstruace jako v mladším věku. Zmizely jí i jiné potíže. Omládla tak, že ji Ti, co ji dlouho neviděli, nemohli poznat. Takových příběhů je mnoho.

Příběh paní SJ o zmizení cysty

Dobrý den pane Bušku.
Před 14 dny jsem byla na CT hrudníku a na ultrazvuku břicha. Z výsledků jsem absolutně nadšená. Rakovina z měkkých tkání úplně zmizela a v kosti se zmenšila na 12 mm. Když jsem u Vás byla na druhé návštěvě, našel jste cystu a řekl, že ji zlikvidujete. Centrální cystu o velikosti 21 mm jsem měla v pravé ledvině nejméně 12 let. Diagnostikovali mi ji už v roce 2002, kdy jsem poprvé onemocněla rakovinou. Cystou se nikdo nezabýval. V lednu 2015 ji opět diagnostikovali. Když jste řekl, že jste ji zlikvidoval, byla jsem moc ráda, ale přece jen jsem Vám trošičku nedůvěřovala. Pořád jsem si to nemohla v hlavě srovnat, že by mohlo takhle toto takto působit. Když jsem byla na ultrazvuku břicha a pan doktor prohlížel ledviny, byla jsem napjatá jak struna. Porovnával minulý stav se současným a ptal se sestřičky: "Tam byla psaná cysta?". Sestřička odpověděla, že ano. Pan doktor to komentoval: "To se asi kolega spletl." V tu chvíli jsem si pomyslela: to by ses divil, nespletl se, ona tam fakt byla. Takže jsem měla velkou radost a Vám jsem se v duchu omluvila, že svou částečnou nedůvěru. Můj přítel se mne ptal, jestli ta cysta nemohla zmizet díky působení šesti chemoterapií, které jsem absolvovala od února letošního roku. Odpověděla jsem, že zcela určitě nemohla. Protože kdyby na ni působily chemoterapie, už by ji zlikvidovaly před 12 ti lety. Až budu mít za sebou jaterní očistu, přihlásím se Vám a ráda bych opět přijela.
Ještě jednou Vám mnohokrát děkuji.
S pozdravem S J

Příběh IT

Dobrý den pane Bušku. "Posílám Vám v příloze můj příběh". Jsem moc ráda, že popisuji celou situaci až k úplnému uzdravení.

Oba víme, že při prvním setkání jsem Vás o to prosila. Moc jsem si to přála, ale pokud by to nevyšlo, pochopila bych to. Ale ...... překvapení, které mě čekalo u lékaře, po půlročním vyšetření je nepopsatelné. Ještě jednou Vám moc děkuji, pane Bušek za mé uzdravení.

Poděkování patří také H R, který sledoval a urgoval u mne ostatní změny, abych je dodržovala, disciplinovaně plnila a žádala ho o rady a pokyny. O co se jednalo? Jednalo se o správné denní pití - i časově, dostatečné pití 3-5 l / denně a jen zásaditou pH 9,5. Strava: jak nejlépe, co z ovoce, zeleniny, domácí produkce, jedla jsem a jím převážně neutrální či zásaditou stravu a bez pšenice. Dále pak dostatečný spánek, v době likvidace mikroorganismů, velmi důležité, tělo je unavené a potřebuje si odpočinout. Konzultace JK, nutné ! člověk zkoumá detaily a vznikají otazníky, s kterými potřebujeme poradit. Změny a s nimi se mi snižoval okruh přátel. Někdy je to těžké, mrzí to a mělo by se to alespoň vyslovit a jít dál. V začátku, než si člověk zvykne, na tento jev, je velice důležité s někým o tom promluvit, aby mu bylo potvrzeno, že je vše v pořádku a že změny budou probíhat nadále. Nesmím zapomenout uvést zvýšenou aktivitu, která je důležitá, pěší chůze, turistika atd... Tedy, asi tak to bylo.

Mějte se krásně pane Bušek, zdravím také paní.

S přáním všeho dobrého, slunce v duši

S pozdravem I T


Ráda bych se s Vámi podělila o můj příběh.

Bylo mi 43 let, byla jsem zdravá. Pravidelně jsem navštěvovala gynekologa a pravidelně jsem chodila na mamograf. V roce 2013 jsem zažila několik nepříjemných životních situací, o kterých zde psát nechci. O dva roky později v roce 2015 se ukázal nález v levém prsu. Velikost 12 mm x 8 mm. Od té doby jsem chodila na kontrolu po půl roce. Každý rok se útvar zvětšil, povyrostl. Byl vidět rozdíl velikosti prsa. Ptala jsem se lékaře, co s tím budeme dělat. Vždy mi odpověděl, že to budeme sledovat a v nějaké době odebereme vzorky na Biopsii. A pak se uvidí, ale s nějakým konkrétním řešením nepřišel. Čas běžel a v roce 2018 byl rozměr nálezu 18 mm x 9 mm, lékař mi oznámil, že je čas vzít vzorek. Tak jsem mu odpověděla následovně: „Že já si to nemyslím, že až budu mít od něho odpověď, co s tím budeme dělat, jak to budeme léčit, tak potom zvážím situaci svého zdraví a nechám si odebrat vzorek. Protože chirurgicky odstranit vzorek a následně celé prso, pro mne není uzdravení“. Také jsem se ptala, jak sterilně se vzorek odebírá……… „To dělají běžně, to není problém“ – odvětil lékař. Vzorek jsem si vzít nakonec nenechala. Hledala jsem čtyři roky jiné řešení, krystaly, ImunoBran, DragsImun, cokoliv, ale nenašla jsem nic.

Po roce v září 2019 byl rozměr nálezu 25 mm x 10 mm. Poznala jsem, že se opět zvětšil, oblečením a cítila jsem, když se zvětšoval - či rostl. Bylo to nepříjemné na psychiku. Nenašla jsem jinou možnost léčení, tak jsem tedy v lednu 2020 absolvovala Biopsii. Po tomto zákroku jsem 5 dní myslela, že nevydržím bolest prsa. Prso se zvětšilo, zapálilo a bolelo. Měla jsem si celé prso ledovat. Došlo k odebrání tekutiny na poloviční rozměr – 12 mm x 5 mm. V únoru a v březnu jsem cítila a viděla, že útvar znovu roste. Necítila jsem se opravdu komfortně, když byla zpátky velikost, která byla před odebráním vzorku. Podle oblečení a podle pocitu, mi můžete věřit, že velikost byla zpátky. Absolvovala jsem jednu přednášku a rozhodla se jít cestou, kterou tam nabízeli……


2013 - několik nepříjemných životních situací spojených se stresem
2015 – nález v levém prsu, každý následující půl rok kontrola
2018 – zvětšení útvaru
2019 – zvětšení útvaru na dvojnásobek původně zjištěné velikosti v roce 2015
2020 – biopsie a následovaly první kroky mých změn:
Leden - strava bez pšenice. Absolvování Biopsie, zmenšení útvaru na polovinu, bolesti, ledování.
Únor – útvar opět rychle vyrostl na dvojnásobnou velikost a pokračoval v růstu.
Březen - začala jsem pít vodu zásaditou pH 9,5 a to denně 3-5 l, dělala jsem pěší túry, dále detox i jaterní kůry.
Situace se přesto zpomaleně zhoršovala.
Květen - 7. května 2020 jsem absolvovala diagnostiku a kompletní likvidaci příčin útvaru u p. Buška. Toto absolvovala i celá moje rodina. Užívala jsem pravidelně doporučené kapky, prováděla očistu trávicího traktu a jaterní kůry. Upravila jsem si podle doporučení stravu a pitný režim a doplňovala jsem optimálním množstvím ionizované vody.
Červen: - 19. 6. 2020 jsem absolvovala znovu kontrolní diagnostiku spojenou s dokončením likvidace příčin útvaru u p. Buška.
Červenec: Byly dny, kdy jsem musela jít ležet a spát, protože jsem neměla sílu. Celý proces nebyl vůbec jednoduchý, změnil mi život. Vzal mi, co mi vzít měl …. A dal mi, co mi dát měl. Bylo zapotřebí osobní disciplíny.
Srpen: Začátkem srpna jsem absolvovala po půl roce opět vyšetření. Přivítal mě stejný lékař se slovy: “Tak to paní… zase změříme“. Přiložil a moooc se divil, když v prsu nebylo nic. Vůbec nic. Lékař nevěřícně opakoval měření 4 x. Nechtěl tomu uvěřit. Nemohu Vám popsat tu situaci. Bylo by to moc dlouhé. Byla jsem šťastná, štěstím bez sebe, nadšená, po tolika letech ve stresu a bezmoci. Lékař po nějaké době vše napsal do spisu, že útvar v těle není a další kontrola za rok.

Můj závěr: Jsem přesvědčená, že za mým uzdravením je souhra více změn a především nastavený správný postup, kdy diagnostikou, likvidací příčin, odparazitováním, detoxikací vlastního těla a především správnou hydratací a dále změnou životního stylu a pozitivním myšlením, se dnes s Vámi mohu jako živá a zdravá podělit o tuto zkušenost.

Zároveň jsem získala čas, abych pochopila, proč mi tato nemoc přišla do života a o to si více vážím všech provedených změn, že vše proběhlo pro nás i pro mne ve složité a neznámé covidové době.

Dlouhověkost v plném zdraví je celoživotní proces, záleží jenom na nás, do čeho budeme investovat svůj čas, svoji energii, ochotu přijmout změny a své prostředky. Nemoci mají řešení, pokud se odstraňují příčiny a posiluje duchovní cesta vyššího vědomí.

Další anonymní příběh

Narozena XX.XX.XXXX v XY na 36 tt. Jako novorozenec zůstala v inkubátoru pro pozdější zhoršení dýchání. Pobyt v nemocnici prodloužen celkem na 9 dní, částečně také pro těžkou novorozeneckou žloutenku – fototerapie 48 hodin.

XY má od narození problémy s metabolickými hodnotami – odeslána dětskou lékařkou do porodny pro nedonošené děti k MUDr. XY. Z důvodu nízké hodnoty železa brala až do 1,5 roku Maltofer – železo pro děti.

Do 1,5 roku prodělala tyto nemoci: infekce Hemofylem, rotaviry (hospitalizace v nemocnici), šestou nemoc, laryngitidu, infekce spálovým bacilem, zánět průdušek, opakovaná těžká onemocnění horních cest dýchacích s těžkými kašli (antibiotika do nosu).

Z důvodu oslabené imunity a nízké váhy (dítě odmítá jídlo) vyhledání pomoci u paní XY (čínské léčitelství), diagnostikován zánět jater jako největší problém, oslabení funkce sleziny a oslabená i funkce mozku (dítě se jakoby motá při chůzi), borélie. Doporučen mozkový a dětský vápník, vejkan, česnek a rei-shi.

Z těchto preparátů byla XY schopna užívat jen vejkan, česnek a rei-shi, ostatní nechtěla přijímat. Stav se zlepšil, XY trochu více jedla, nebyla nemocná. Během léta dochází opět k tomu, že XY přestává jíst (již dva měsíce nedáváme rei-shi), onemocní angínou. Obracíme se s žádostí o pomoc na pana Buška.

Po diagnóze, podán XY potřebný prostředek. Druhý den jsme ve stolici našli něco, co se podobá tvarem XY zbytek se podobal částicím půdy. Co bylo pro nás však překvapující, je to, že XY není bledá, vrátila se jí barva do tváří a začala více jíst. Je víc živá, více zlobí, více se vzteká.

Pro porovnání jídelníček dcery před a po aplikaci prostředku:

Ráno:
2 sušenky ---> celý velký pribináček, půl rohlíku

Svačina:
½ jablka ---> jablko, 90 g přesnídávka do ručičky

Oběd:
1 sběračka polévky ---> 3 sběračky polévky

Svačina:
Pár sušenek ---> 100 g jogurt, rohlík, ovoce

Večeře:
100g jogurt ---> půl 150 g karbanátku, bramborová kaše

XY přibrala za týden 500 g, vím, že nesmíme usnout na vavřínech a že je to běh na dlouhou trať, ale už teď se raduji z tohoto úspěchu a panu Buškovi patří můj velký dík.

Moje doplnění průběhu. Po několika dnech mi paní volala a i plakala chvíli štěstím do telefonu. V tu chvilku jsem si myslel, že XY už zemřela. Říká mi: „Když jsem od Vás odcházela, tak jsem si myslela, že jsem byla u blázna a připadala jsem si jak Alenka v říši divů. Musím se proto velmi omluvit, ve všem jste měl pravdu. Když jsem, ale odešla od Vás poprvé, myslela jsem si své. XY. ale večer snědla celou večeři - asi 5 x tolik, co obvykle a nezvracela a neměla průjem jako obvykle. To už tady bylo několikrát a ráno bylo vše jinak, řekla jsem si“.

Jenomže ráno bylo ráno a XY. snědla 5 x víc na snídani než obvykle a nezvracela a neměla průjem. To už jsem začala mít naději, že ji snad neztratím a štěstím jsem bokem brečela. Po snídani jsem ji šla osprchovat. XY. dostala poslední průjem do vany, kde bylo 5 cm vody. xxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx „. Ještě jednou se omlouvám za počáteční nedůvěru, ale byly to chvíle, kdy už jsem ztratila všechny naděje, odevzdaně a bezmocně jsem čekala na příchod smrti dcery a dívat se na to, jak Vám dítě odchází a nemůžete mu pomoci je hrozná věc, takže spoustu věcí jsem dělala už vyčerpaně a stereotypně a už jsem byla částečně smířená se svým osudem a některé věci jsem už raději ani nevnímala a snažila jsem se s ní být co nejdéle. Už jsme skoro byly obě na hranici pekla. Ani nevím, od koho jsem dostala kontakt, ale bylo to také od někoho uzdraveného a tím mne potkalo štěstí.

Vím, že to vše zní neuvěřitelně a bláznivě, ale kdo to neprožil, neví, o čem mluvím.

Ale mámy vědí, co je to bojovat o život svého dítěte, tak mne budou asi nejvíce chápat. XY.

Ještě moje doplnění.
Když ke mně paní přišla, byla asi na dně psychických sil v očekávání blízké smrti své dvouleté dcery, která co by kostra potažená kůží vážila už jen pouhých 8,9 kg. 5-6 x denně dostávala najíst a 5-6 x denně zvracela a měla průjem, nebylo možné v ní udržet žádné jídlo delší dobu. Když jsem malou poprvé uviděl, tak jsem se lekl málem spadl ze židle a ihned se mi vybavil záběr z koncentračního táboru z filmu Obyčejný fašismus, který jsem viděl před mnoha lety a ve kterém malý kluk v koncentráku sám spásal trávu, aby neumřel hlady. Problesklo mi hlavou to, co si musela asi od narození prožít a na chvíli jsem se podíval jinam, abych neukázal své zvlhlé oči. Provedl jsem diagnostiku matky a dcery. Malá měla velké potíže, ale zvládnutelné a další řadu potíží. Matka nedokončené. Podal jsem matce s doporučením i pro dceru prostředek, který do rána zabral a otočil běh věcí k aktivitě života a likvidace nemocí. Standardní klasika. Ani jsem si za to nic nevzal, vytrpěla si už své, musel bych se stydět. Inu, kdo nepoznal peklo, nikdy nemůže vědět, jak vypadá nebe. Velmi často máme nebe nablízku, ale mnozí to dodnes nevědí. Jsem rád, že jsem jim mohl pomoci. Byli zde u mne ještě 2 x na kontrole. XY. za týden přibrala 500 g, za 2 měsíce přibrala 5 kilogramů, dnes by jste ji nepoznali.

Ač je to dnes již 9 let a těch příběhů bylo podobných mnoho, tento první z podobných mi nezapomenutelně zůstal v paměti a mám z něho dodnes velkou, ale velkou radost. MB

Závěrem:

Zcela jednoznačně se blýská na lepší časy. Tak všichni oprávnění běžte k volbám a změňte věci k lepšímu. Jak si ustelete, tak budete ležet. Pokud nemůžete dojít k volbám, přijde 3 členná komise za Vámi. Podpořte lidi, co již prokázali schopnost boje a za Vás chtějí skutečně bojovat a ne ty, kteří jen planě mluvili a v klidu dosud jen planě mluví. To Vám žádný užitek nepřinese. Letos je ve 43 volebním obvodu Pardubice 6 kandidátů. Mám číslo 1. Nečekejte na nic, běžte k volbám a dejte tak hlas, sami sobě.

Milan Bušek