Mezi pojmy „vidět“ a „vidět“ je velký rozdíl. Oko samo kouká, ale nevidí.
To vše je stejné i v dnešní politice. Je až zarážející, že politici v dnešním Senátu jen koukají a nevidí problémy dnešní společnosti.
Musíme se zamyslet a najít v našem středu občany kteří jen nekoukají, ale jsou schopni ještě vidět co se v naší společnosti děje.
Znám pana Milana Buška od roku 2019 a za období našich rozhovorů mi mnohokrát takovou schopnost ukázal.
Vraťme schopnost vidět a strážit demokracii zpět do naší politiky.

Proč chci do Senátu?

Protože můj děda i můj táta i moje teta milovali Pardubice a Českou zemi, protože já je mám také rád.

Jsou možná hezčí města, jsou možná hezčí a dražší divadla či kina či jiné věci, ale když si sednu v Pardubickém divadle do sedadla, tak mám pocit, že jsem doma, že jsem mezi svými, připadá mi, že to divadlo je divadlo pracujících lidí, kteří také Pardubice milují a jdou si po práci odpočinout a pobavit se.

Pardubice - Pára a duby.

Ano, Pardubice jsou v nížině, městem na Labi, ano je zde nízko spodní voda a písečné labské nánosy na pevnějších podkladech, a proto se zde po deštích a podle počasí a období v času v lesích drží vlivem tepelných podmínek mlžný vodní opar. Historicky, pára a duby.

Ne nadarmo a ne pro nic za nic si právě v Pardubicích Karel IV. vybral Arnošta z Pardubic jako poradce nejen pro církevní záležitosti. Ne nadarmo v blízkosti Pardubic bylo objeveno Ruchadlo bratranci Veverkovými, ne pro nic za nic bylo postaveno v Pardubicích mnoho staveb a těch věcí, které z Pardubic zlepšily celé lidstvo je mnohem víc.

Vlivem Pardubic je možné zlepšit mnoho věcí.

Případným vstupem do Senátu, se mi životní úroveň bezpochyby nezlepší, řekl bych spíše naopak. Bude to těžká a náročná řehole, protože se na mnoho věcí už nelze jen dívat. Historie se opakuje, protože jsme se nepoučili.

Znovu nacházíme naši českou zemi v těžké době a situaci a bude to stát mnoho úsilí v každém rezortu, aby se věci změnily k lepšímu. Je to podobné, jako tomu bylo před mnoha lety. Škoda, že jsem si nevzali ponaučení z chyb, které zde již byly.

To úsilí nebude lehké a není na chvíli a je to proces dlouhodobý.